Поради появата на пукнатини в асфалтовата настилка на бул. „Панчо
Владигеров“;, се въвежда временна реорганизация на наземния транспорт, като
по булеварда, в участъка от ул. „Обелско шосе“; до улица „25” в ж.к. „Обеля 1”,
ще бъдат пропускани в едното платно само леки автомобили.
„Метрополитен“; ЕАД, е предприел незабавни действия за установяване на
причините за възникналите пукнатини в надлъжната асфалтова настилка, като
се извършват геодезически замервания в прилежащия участък.
Няма да бъдат допуснати усложнения при строителство на метростанция
„П.Владирегов“;, в най-кратки срокове ще бъдат установени и отстранени
причините за възникналите надлъжни пукнатини в асфалтовата настилка, за да
може при първа възможност да бъде пуснат и градският транспорт.











